Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
 • A legkisebbek

  Előképző 2. csoport a 2018/2019. tanév tanévzáró műsorán.

 • Továbbképző 10. Bakarasz csoport

  2017-ben az Országos Tóth Ferenc Koreográfiai versenyen elért eredményéért bejutott az Országos Ifjúsági Néptáncantológiára. 2018-ban a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválon és versenyen I. helyezést ért el.

 • Alapfok 2. Bukfenc csoport

  2019-ben a XXIII. Méta Gyermek és Ifjúsági néptánc csoportok koreográfiai versenyen első helyezést ért el. Szintén ebben az évben a XXXIV. Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál és verseny döntőjébe kiemelt arannyal jutott be, ahol első helyezett lett.

 • Grafika és festészet tanszak

  Tanév végi kiállítás 2017/2018. tanév.

 • Alapfok 3. Eszterág csoport

  A csoport 2018-ban a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen ezüst minősítést szerzett.2019-ben a XXIII. Méta Gyermek és Ifjúsági néptánc csoportok koreográfiai versenyén II. helyezést ért el.

 • Továbbképző 8. Pitypalatty csoport

  A csoport 2018-ban arany minősítéssel jutott be a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválra és versenyre, ahol III. helyezést ért el. 2018-ban az Országos Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen bronz minősítést szerzett.

Rendkívüli helyzet információk!

Tisztelt Szülők!

A 2020.03.13-ai miniszterelnöki bejelentés alapján tájékoztatom, hogy intézményünkben 2020.03.16-ától az oktatást digitális távoktatás formájában kell megszervezni. Ennek megoldásáról a pedagógusok fogják tájékoztatni Önöket.

A bejelentés alapján kérjük, hogy a tanulók maradjanak otthon!

A KRÉTA felületen tudnak velünk kapcsolatot tartani, s itt elérhetőek lesznek a tananyagok.

Kérjük, hogy amennyiben nem nem találja a KRÉTA eléréséhez szükséges felhasználó nevét és jelszavát

feltétlenül jelezze a következő e-mail címen:

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Jelzés esetén rövid időn belül meg fogja küldeni Önnek az iskolatitkár a belépéshez szükséges adatokat.

Az oldal elérhető az alábbi linken, ezt a linket megtalálja a honlap alsó sávjában is.

 

                                                                          

Kérjük a szülőket, hogy a térítési díj fizetéseket a biztonságosabb fizetési móddal, a banki átutalásokkal teljesítsék a járványügyi rendelkezések fennállása alatt. Az összeg nem változott, a félév elején kiosztott tájékoztatóban szereplő összeget kell befizetni.

Bankszámla számunk: Kaposvári Tankerületi Központ

10039007-00336774-00000000

A közlemény rovatba kérjük feltüntetni a tanuló nevét és a művészeti iskola azonosító kódját: SA1201

 

 

KRÉTA elérés

   

Elérhetőségek

Cím: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.
Igazgató: Pataky Annamária
+36 (82) 527-340 (120-as mellék), 
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
,
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 
Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Cím: 7400 Kaposvár, Szántó u. 5.
+36 (82) 795-225, 
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.