Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
 • A legkisebbek

  Előképző 2. csoport a 2018/2019. tanév tanévzáró műsorán.

 • Továbbképző 10. Bakarasz csoport

  2017-ben az Országos Tóth Ferenc Koreográfiai versenyen elért eredményéért bejutott az Országos Ifjúsági Néptáncantológiára. 2018-ban a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválon és versenyen I. helyezést ért el.

 • Alapfok 2. Bukfenc csoport

  2019-ben a XXIII. Méta Gyermek és Ifjúsági néptánc csoportok koreográfiai versenyen első helyezést ért el. Szintén ebben az évben a XXXIV. Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál és verseny döntőjébe kiemelt arannyal jutott be, ahol első helyezett lett.

 • Grafika és festészet tanszak

  Tanév végi kiállítás 2017/2018. tanév.

 • Alapfok 3. Eszterág csoport

  A csoport 2018-ban a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen ezüst minősítést szerzett.2019-ben a XXIII. Méta Gyermek és Ifjúsági néptánc csoportok koreográfiai versenyén II. helyezést ért el.

 • Továbbképző 8. Pitypalatty csoport

  A csoport 2018-ban arany minősítéssel jutott be a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválra és versenyre, ahol III. helyezést ért el. 2018-ban az Országos Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen bronz minősítést szerzett.

XXXVI. Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc Fesztivál, Együd Árpád néprajzkutató, koreográfus emlékére

Az Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola szinte valamennyi néptánc csoportja részt vett a XXXVI. Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc Fesztiválon, 2023. május 21-én. A zsűri tagjai csoportjaink előadását példaértékűnek tartották és percekig dicsérték. A megmérettetésen a koreográfiák mind dobogós helyet érdemeltek ki.

Iszkiri

Hecsedli

Kongató

Bukfenc

Eszterág

Palacsinta

Gezemice

Nagy Lurkók

Kiemelt arany minősítés: Gezemice (Tehetség 1. csoport)

Arany minősítés: Iszkiri (Alapfok 1.), Hecsedli (Alapfok 3.), Bukfenc (Alapfok 5.), Eszterág (Alapfok 6.)

Ezüst minősítés: Kongatók (Alapfok 4.), Palacsinta (Továbbképző 7-9.), Nagy Lurkók (Somogyjádi telephely, Alapfok 3-5.)

Felkészítő tanárok: Kecskés Miklósné, Pataky Annamária, Tóth Tibor János, Turi Endre, Wilmekné Almássy Anna Teodóra

A gyönyörű megjelenésért köszönet Sipos Gabriella viselettárosnak.

 

Fotók: Kis-Bankné Kondákor Marianna

 

KRÉTA elérés

   

Elérhetőségek

Cím: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.
Igazgató: Pataky Annamária
+36 (82) 512 228, 
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
,
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 
Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Cím: 7400 Kaposvár, Szántó u. 5.
+36 (82) 795-225, 
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.