Játékos tánc, táncos játék című tanévzáró előadás

Már hagyomány, hogy az Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola Néptánc tanszakának növendékei egy záróelőadáson mutatják be tudásukat. Az teltházas előadáson az összes Agórában tanuló osztály fellépett és nagy sikerrel adott számot tudásáról. A koreográfiákat a közönség nagy tapssal jutalmazta.
A záróelőadást Kecskés Miklós, az Oktatási Hivatal hivatali főtanácsosa nyitotta meg, aki maga is több szálon kötődik a néptánchoz.
Pataky Annamária, igazgató a műsor végén méltatta az iskola egyik munkatársát, Sipos Gabriellát, kiemelkedő szakmai munkájáért. A csoportok nélküle nem lennének ilyen gyönyörűen felöltöztetve, melyet a zsűri is folyamatosan elismer.
Köszönjük a Somogy Zenekar közreműködését, akik élő zenével támogatták a növendékeket.